Răspuns :
16:4=4 lei
Sper că te-am ajutat! :)))
16:4=4
Deci un balon costa 4 lei.
Am facut asa pentru ca sunt 4 baloane identice deci au acelasi pret
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Limba română. Sperăm că ați găsit conținutul oferit util și inspirațional. Dacă aveți întrebări suplimentare sau doriți asistență, vă încurajăm să ne contactați. Ne-ar face plăcere să reveniți și nu uitați să ne adăugați în lista dumneavoastră de favorite!