am nevoie urgent de ajutor!!! trebuie sa rezolv o problema : la un magazin alimentar s-au vandut luni 300 franzele iar marti 350.Marti s-au incasat cu 200 lei mai mult decat luni.La ce pret s-a vandut o franzela ? dau coroana !!!!!!
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că ați găsit conținutul oferit util și inspirațional. Dacă aveți întrebări suplimentare sau doriți asistență, vă încurajăm să ne contactați. Ne-ar face plăcere să reveniți și nu uitați să ne adăugați în lista dumneavoastră de favorite!